400W 969nm vlakno spregnuta laserska dioda
400W 969nm vlakno spojena laserska dioda nudi izvanrednu kvalitetu laserske zrake s visokom svjetlinom i visokom gustoćom optičke snage. CW optička snaga do 400 W isporučuje se kroz različita vlakna s malim promjerom jezgre vlakna od 200 µm. Mali numerički otvor od 0,22 daje savršen izvor snopa za vašu primjenu.
Ključne specifikacije:
- Središnja valna duljina: 969 nm
- Valna duljina stabilizirana s tolerancijom plus -1nm
- Izlazna snaga: 400 W
- Vlaknasta jezgra: 200 µm
Prijave
crpni laseri čvrstog stanja
obrada materijala
lemljenje
inspekcija
lijek
tiskanje
zavarivanje plastike
Tehnički list
Broj stavke: FC969WS400
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina | 969 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±1nm |
| Izlazna snaga | 400W |
| Način rada |
CW |
| Vlakno | |
| Vlaknasta jezgra | 200um |
| Duljina vlakna | 2m |
| Fiber numerička apertura | 0.22NA |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja | 25A |
| Struja praga | 2A |
| Radni napon | 40V |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30~70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | -0.02 nm/ stupanj |
Crtanje
Popularni tagovi: 400w 969nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










