30W 808nm CW Multimode Fiber Coupled Laser Diode Module
prednosti:
Visoka stabilnost
0.22NA 200μm jezgreno višemodno vlakno
Usklađenost s RoHS
Dugi vijek trajanja
Prijave
Pumpanje
Obrada materijala
Medicinski
Tiskanje
Specifikacija:
| Optičke karakteristike | |
| Središnja valna duljina λ | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Izlazna snaga | 30W |
| Spektralna širina FWHM | 3nm |
| & gt; 90% snage | 0,15NA |
| valna duljina Temp. Koeficijent | ~0.3m/°C |
| Parametri vlakana | |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Promjer jezgre vlakna | 200μm |
| Promjer obloge od vlakana | 240μm |
| Promjer pufera | 320μm |
| Električne karakteristike | |
| Radna struja Iop | ≤12A |
| Prag struje Ith | ≤0.9A |
| Radni napon Vop | ≤5.4V |
| Učinkovitost nagiba | ≥2.7W/A |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥47% |
| Toplinski parametri | |
| Radna temperatura | 15~55°C |
| Temperatura skladištenja | 0~70 °C |
Specifikacija:


Možemo ponuditi standardni konektor za vlakna s različitim strukturama, kao što su FC, ST i SMA-905.
FC ima čvrstu strukturu, površina konektora može biti ravna (PC) ili nagib od 8 stupnjeva (APC).
ST ima kružni bajonetni konektor i jednostavno rukovanje.
SMA-905 je izrađen od metala, koji se često koristi u laserima velike snage, otpornosti na visoke temperature i brzog zagrijavanja.

Desigh crtež:

Popularni tagovi: 30w 808nm optičko spajanje laserskih dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini














