Opis
700 W vlaknasto spojeni diodni laser velike snage
Opis proizvoda
Pregled
Izgrađen na temeljima laserskih dioda s jednim-emiterom, spajanja vlakana visoke svjetline i pojednostavljenog pakiranja, Brandnew nudi diode najveće svjetline i najveće snage u današnjoj industriji.
Najveća snaga na više valnih duljina:
200W na 450nm; 140W na 793nm; 180W na 808nm; 750W na 915nm; 200W na 940nm; 320W na 976nm
Značajke
Vodeća svjetlina i pouzdanost
Stabilizirani spektar preko temperature i struje
Opcijalne različite valne duljine i snage

Specifikacija:
Stavka br. FC915DL700
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915±10nm |
| Izlazna snaga | 700W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Učinkovitost nagiba | 18W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 25-28A |
| Struja praga Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 62~64V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 43% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20-55 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent | ~0,35 n/ stupanj |
Crtež paketa
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Popularni tagovi: Dobavljači diodnih lasera s vlaknima velike snage od 700 W, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










