Opis
Poluvodički diodni laser velike snage spojen s vlaknima
300 W, valna duljina 976 nm
Dostupne su i druge valne duljine kao što su 808nm, 915nm, 940nm...
Značajke:
velika snaga i velika svjetlinavisoka učinkovitost, stabilnost i vrhunska kvaliteta zraka
Isplativ paket i pojednostavljeno upravljanje toplinom
Prijave:
Medicinski
Izvor laserske pumpe s vlaknima, izvor laserske pumpe u čvrstom stanju
Lasersko zavarivanje, biomedicinska i obrada materijala
Lasersko rezanje, Lasersko graviranje, Lasersko oblaganje
Specifikacija:
Broj artikla: FC976DL300
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±3 nm |
| Izlazna snaga | 300W |
| Spektralna širina FWHM | 6 nm |
| Učinkovitost nagiba | 18W/A |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 200um |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Duljina vlakana | 1.5m |
| Priključak za vlakna | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 19.5-21A |
| Prag struje Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 34-36V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura (bez kondenzacije) | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja (bez kondenzacije) | -20~55℃ |
| valna duljina Temp. Koeficijent | 0,35 nm/℃ |
Crtanje:

Popularni tagovi: dobavljači poluvodičkih diodnih lasera sa spojenim vlaknima velike snage, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini









