Opis
Diodni laserski stog od 3 bara
Potpuno novi kupcima pruža snagu do 300 W za pumpne, industrijske, medicinske i tiskarske aplikacije. U svakoj upotrebi, Monsoon moduli s više šipki nude kompaktnu veličinu, vrhunske performanse i pouzdanost bez premca.

| Optički | |
| Valna duljina | 755 808 1064 nm |
| Radni način | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 3 |
| Razmak između šipki | 3,4 mm |
| Brza divergencija osi | ~38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi | ~12 stupnjeva |
| Pulsna širina | ≤400ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 120A |
| Prag struje Ith | 20A |
| Radni napon Vop | 6V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 23 ~ 27 ℃ (bez kondenzacije) |
Temperatura skladištenja | 0-55 ℃ (bez kondenzacije) |




Popularni tagovi: 3 bara dioda laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










