Epilator za lasersko uklanjanje dlaka
Značajke:
1. Šipke dolaze iz vrhunske marke American Coherent;
2. Tvrdi lem AuSn za visoku stabilnost i pouzdanost;
3. Struktura hlađenja makro kanala, jednostavna za upotrebu;
4. kvadratna svjetlosna točka, dobra koncentracija energije;
5. Prednja prozorska ploča s prozirnim filmom za manji gubitak snage;
6. Proizvedeno u čistim prostorijama i potpuno zatvoreno s dušikom iznutra za izvrsnu ekološku kompatibilnost.
Za više informacija, slobodno me kontaktirajte! (Info@brandnew-china.com)


Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Srednja valna duljina | 808nm |
| Tolerancija valne duljine | ± 10 nm |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 10 |
| Širina pulsa | ≤400 ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Učinkovitost pretvaranja energije | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje paketa

PITANJA:
Imate li ograničenje MOQ -a?
Niska MOQ, dostupna je 1 kom za provjeru uzorka
Kako nastaviti s narudžbom?
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e -pošte
2. Šaljemo vam PI za plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Nakon plaćanja, dogovorit ćemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-2 tjedna, ovisno o količini narudžbe i zahtjevu.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL UPS FedEx TNT praćenje br.
Popularni tagovi: epilator lasersko uklanjanje dlaka hrpa dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










