Opis
80W 808nm dioda laser CS šipka s Limo FAC lećom
Značajke
S FAC ili SAC lećom (Limo / Fisba / Ingeneric opcionalno)
Standardni pasivni hladnjak tipa CS
808nm, 940nm i 1064nm...(ostali dostupni na zahtjev)
Prijave
Tiskanje
Medica
Pumpanje
Obrada materijala

Tehnički list
Predmet broj. CC808SB80
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Izlazna snaga | 80W |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 35 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 8 stupnjeva |
| Učinkovitost nagiba | ~1.1W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 80A |
| Prag struje Ith | 10A |
| Radni napon Vop | 1.8V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Temperaturni koeficijent | ~0,3 nm/℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: 80w 808nm dioda laser cs bar s limuzinom fac leća dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










