100W 808nm Diode Laser Bar Micro-Channel Cooler MCC barovi
Micro-Channel Cooler (MCC) dizajniran je za CW diode bar velike snage do 60W i 150W. Micro-Channel Cooler je visokoučit toplinski valisk za izmjenu topline. Ovaj MCC paket može pružiti do >1KW CW izlaznu snagu iz jednog snopa za izravnu toplinsku obradu za industriju, kao što su metalno stvrdnjavanje, laserske obloge, zavarivanje itd. Također se naširoko koristi za uklanjanje dlačica aplikacije.

Proizvod i opis Br. stavke: WC808SB100 | |
Naziv stavke: BNI Laser 100W 808nm Vodnježnja hlađeni laserski modul Prednosti: 1.Uski spektar 2.Visoka laserska snaga 3.Visoka učinkovitost 4.Dugi životni vijek visoke pouzdanosti 5.Izvrsne karakteristike snopa Aplikacija: Kozmetologija, Industrija | |
Specifikacije | |
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ | 808nm (808nm) |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga | 100W (100W) |
| FWHM spektralne širine | ≤3nm |
| Širina spektralne širine FW90%E | ≤6nm |
| Razilaženje u brzoj osi (FWHM) | 41Deg (1998.) |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 9Deg (9Deg) |
| Način polarizacije | Tm |
| Učinkovitost nagiba | ≥1,0W/A |
| Električni | |
| Iop operativne struje | ≤110A |
| Ith granične struje | ≤20A |
| Vop operativnog napona | ≤2V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥55% |
| Termalni | |
| Temperatura rada | 15~30°C |
| Temperatura pohrane | 0-55°C |
| Koeficijent temperature valne duljine | ~0,28nm/°C |
| Rashladno pojašnje | Deionizirana voda |
| Protočno vrijeme/traka | 0,4-0,7L/min |
| Maksimalni tlak u utikača | 380kPa (199k) |
| Otpornost | 0,25-5MΩ*cm |
810nm 100w Diode Laser Bar za 808nm Diode Lasersko uklanjanje dlaka Njemačka Ručni

Pakiranje:
10pcs postavljen u slučaju (Prema vašem zahtjevu).

Isporuke
FedEx, DHL Express, UPS, TNT.

Naš Campany

Tvornički prikaz


Certifikate



Obratite nam se














