Opis
40W 830nm CW vodljivo hlađen diodni laser s opcijskim FAC-om

Glavne značajke:
CW način rada
Kondukcijski hlađeni
19 emitera koji broje preko male struje
Široke primjene, kao što su pumpanje, medicinska, znanstvena istraživanja
Tehnički podaci:
Broj artikla: CC830SB40
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 830 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Radni način | CW |
| Izlazna snaga po baru | 40W |
| Broj šipki | 1 |
| Broj emitera | 19 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 36 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 42A |
| Prag struje Ith | 7A |
| Radni napon Vop | 1.9V |
| Učinkovitost nagiba | 1.1W/A |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |

Popularni tagovi: 830nm 40W vodljivo hlađeni Single Bar Diode Laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










