Opis
200W 940nm Single Bar Diode Laser
Ključne značajke:
Deionizirana voda ohlađena
Široko se koristi za sastavljanje laserske diode za uklanjanje dlačica.
Također se može koristiti za industrijsko pumpanje i laserski spoj.
Podatkovni list
Br. stavke: WC940SB200
| optički | |
| Λ središnje valne duljine | 940nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 200W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Divergencija brze osi (fWHM) | 30Deg |
| Odstupanje spore osi (FWHM) | 10Deg |
| Način rada | Cw |
| električan | |
| Operacijski trenutni Iop | 200A |
| Prag Trenutni Ith | 25A |
| Radni napon Vop | 1,8V |
| termalan | |
| Radna temperatura | 15~35°C |
| Temperatura skladištenja | 0-55°C |
| Koeficijent temperature valne duljine | ~ 0,3nm/°C |
| rezno ulje | Deionizirana voda |
| Protok | 0,4-0,7L/min |
| Tlak vode | 380KPa |
Crtanje paketa

Popularni tagovi: 200w 940nm single bar diode laserski dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










