Opis
980nm 100w voda ohlađena single bar diode laser
| |
Specifikacije |
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ | 980nm (980nm) |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga | 100W (100W) |
| FWHM spektralne širine | ≤3nm |
| Širina spektralne širine FW90%E | ≤6nm |
| Razilaženje u brzoj osi (FWHM) | 41Deg (1998.) |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg (12) |
| Način polarizacije | Tm |
| Učinkovitost nagiba | ≥1,0W/A |
| Električni | |
| Iop operativne struje | ≤105A |
| Ith granične struje | ≤20A |
| Vop operativnog napona | ≤2V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥56% |
| Termalni | |
| Temperatura rada | 15~30°C |
| Temperatura pohrane | 0-55°C |
| Koeficijent temperature valne duljine | ~0,28nm/°C |
| Rashladno pojašnje | Deionizirana voda |
| Protočno vrijeme/traka | 0,4-0,7L/min |
| Maksimalni tlak u utikača | 380kPa (199k) |
| Otpornost | 0,25-5MΩ*cm |
Pakiranje:
10pcs postavljen u slučaj(U skladu s vašim zahtjevom).

Isporuke
Obično 2-3 tjedna.
Možemo ponuditi vrata do vrata. usluge zračnim ili morskim putem, samo ovisi o vašem stvarnom zahtjevu. Kao što je DHL, UPS, TNT, FEDEX.

Rok plaćanja
T/T i
Western Union su za vaše izbore.
Naš Campany


Tvornički prikaz


Certifikate

Obratite nam se













