80W 793nm vlakno spojeni diodni laser
FC793DL80 je kompaktna -snažna više{3}}emiterska laserska dioda, s manje od 5 nm širine linije pri 30 W izlaza kontinuiranog vala (CW)
FC793DL80 ima iznimno visoku učinkovitost nagiba od 18 W/A i neviđenu toplinsku stabilnost valne duljine od 0,03 nm/stupnju
Pregled
Ključne karakteristike:
Valna duljina:793nm (blizu infracrvenog, pogodan za širok raspon primjena uključujući obradu materijala i medicinske tretmane)
Izlazna snaga:80 W (velika izlazna snaga za intenzivne industrijske i znanstvene zadatke)
Spojeno-vlakno:Učinkovito spajanje vlakana omogućuje fleksibilnu isporuku snopa i integraciju u različite sustave
Visoka učinkovitost:Dizajniran za nisku potrošnju energije s učinkovitim upravljanjem toplinom
Izvrsna kvaliteta snopa:Pruža stabilnu,-kvalitetnu zraku pogodnu za precizne primjene
Kompaktan i izdržljiv:Robusni dizajn za pouzdan rad u teškim uvjetima
Dug vijek trajanja:Osigurava dugoročnu-radnu stabilnost uz minimalno održavanje
Prijave:
Obrada materijala:Idealno za lasersko rezanje, zavarivanje, graviranje i označavanje, posebno u-industrijskim postavkama velike snage
Medicinska i biofotonika:Koristi se u medicinskim primjenama kao što je laserska kirurgija, fotodinamička terapija (PDT) i dijagnostika
Laserska spektroskopija:Savršeno za istraživačke aplikacije, uključujući spektroskopiju i zadatke preciznog mjerenja
Laserska ablacija i mikrostrojna obrada:Prikladno za fino uklanjanje materijala, posebno u proizvodnji poluvodiča i elektronike
Znanstvena istraživanja:Savršen za eksperimente koji zahtijevaju visoko{0}}intenzitet i precizne laserske izvore
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Tehnički list
Broj artikla: FC793DL80
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 793 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±3nm |
| Izlazna snaga | 80W |
| Spektralna širina FWHM | 5nm |
| Učinkovitost nagiba | 18W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | >90 mm |
| Promjer jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Duljina vlakna/Zaštitna cijev od vlakana | 1,5~2m/0,9mm puna jakna |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 5.5A |
| Struja praga Ith | 0.9A |
| Radni napon Vop | 40V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 40% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
FAQ:
Koje je vrijeme isporuke?
Obično 3-5 dana. Prilagođeni proizvodi trebaju 15 radnih dana.
Možete li raditi OEM (dizajn i proizvodnja lasera za kupca)?
Da, mi imamo profesionalni tim za istraživanje i razvoj uključujući softver, hardver, elektroniku i dizajnerski 3D odjel i imamo dovoljno sposobnosti za proizvodnju lasera u potpunosti prema zahtjevima kupca.
Popularni tagovi: 80w 793nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










