Opis
150W 808nm optička laserska dioda s foto diodom
Glavne značajke:
150W CW izlazna snaga
808 nm
MM vlakno promjera jezgre od 400 µm
0,22 Numerička aperatura
Funkcije ciljanog snopa, PD, termistora su izborne
Visoko učinkovit, vrlo stabilan
Vrhunska kvaliteta zraka, dug životni vijek diode
Prijave:
Vlakna& DPSS laserske pumpe
Strojni vid
Optogenetika
Fotoluminiscencija
Zubni
Fotodinamička terapija

Specifikacije:
Broj artikla: FC808DL150
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 6 nm |
| Vlakno | |
| Jezgra od vlakana | 400um |
| Duljina vlakana | 1.5m |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Priključak za vlakna | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 10A |
| Prag struje Ith | 1.8A |
| Radni napon Vop | 31V |
| Zraka ciljanja | 5V |
| PD | Unutarnji |
| Termistor | Vanjski |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20~70℃ |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,3 nm/℃ |
Crtanje paketa

Popularni tagovi: 150w 808nm fiber laser dioda s foto diodama dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










