20W 638nm 808nm 980nm vlaknasti diodni laser
Pregled
Značajke:
Trostruka valna duljina: 638nm 808nm 976nm
Ugrađen- TEC hladnjak, PD, termistor, crvena usmjeravajuća zraka opcija
Standardni SMA konektor
Prijave:
Tipična primjena: Medicina
Kozmetički tretmani kože: ove valne duljine lasera mogu učinkovito liječiti razne kožne probleme, uključujući pigmentaciju, vaskularne bolesti, akne itd. 638nm laseri su prikladni za liječenje pigmentiranih kožnih lezija i mogu djelovati na specifične pigmente za postizanje preciznih kozmetičkih učinaka. 808nm i 980nm laseri se češće koriste u tretmanima uklanjanja dlačica i pomlađivanja kože, koji mogu smanjiti dlačice na tijelu i poboljšati kvalitetu kože selektivnim djelovanjem na folikule dlaka i krvne žile na površini kože.

Tehnički list:
Broj artikla: FC689DL20A
| 638nm zraka | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina λ | 638 nm |
| Izlazna snaga | 0.2W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Struja praga Ith | 0.2A |
| Radna struja Iop | 0.5A |
| Radni napon Vop | 2.2V |
| Učinkovitost nagiba | 0.7W/A |
| 808nm zraka | |
| Središnja valna duljina λ | 808 nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Struja praga Ith | 1.4A |
| Radna struja Iop | 7A |
| Radni napon Vop | 3.6V |
| Učinkovitost nagiba | 1.8W/A |
| 980nm zraka | |
| Središnja valna duljina λ | 980 nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Struja praga Ith | 0.6A |
| Radna struja Iop | 12A |
| Radni napon Vop | 2.1V |
| Učinkovitost nagiba | 0.9W/A |
| Ciljna zraka | |
| Središnja valna duljina λ | 650 nm |
| Izlazna snaga | 2mW |
| Radna struja Iop | 100 mA |
| Radni napon Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Termistor (kΩ/ (25 stupnjeva )) | 10±5%/3450 |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 400um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Duljina vlakna | 1M |
| Fiber konektor | SMA905 |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | -0,3 n/ stupanj |
Izvlačenje

Popularni tagovi: 20w 638nm 808nm 980nm optički diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










