5W 1270nm vlakno spregnuta laserska dioda
Značajke:
Valna duljina 1270nm, poseban dizajn za komunikaciju i primjenu senzora
200um vlaknasta jezgra sa SMA905 konektorom
CW način rada
Prijave:
Kvantna komunikacija i kvantna distribucija ključeva
Kvantna komunikacija i kvantna distribucija ključeva šifrirane su komunikacijske tehnologije temeljene na načelima kvantne mehanike i dizajnirane su za pružanje veće sigurnosti i povjerljivosti. U kvantnoj komunikaciji, svjetlo valne duljine od 1270 nm naširoko se koristi za prijenos kvantnih kanala.
Budući da je slabljenje prijenosa svjetlosti valne duljine od 1270 nm u optičkim vlaknima malo, može se postići prijenos kvantne komunikacije na veće udaljenosti. Osim toga, u usporedbi s drugim valnim duljinama, tehnologija kontrole i detekcije svjetlosti valne duljine 1270 nm također je relativno zrela, što može pružiti veću učinkovitost prijenosa i nižu stopu pogreške u bitovima.
Biomedicinske primjene
Svjetlost valne duljine od 1270 nm ima veliku istraživačku i primjenjivu vrijednost u biomedicinskim primjenama. Svjetlo ove valne duljine ima određenu korelaciju s apsorpcijom molekula vode u ljudskom tkivu, pa se koristi u oslikavanju tkiva i laserskoj terapiji.
Na primjer, laser valne duljine od 1270 nm može se koristiti za točno lociranje i liječenje kožnih lezija, vaskularnih lezija i očnih bolesti. Osim toga, u području optičke koherentne tomografije (OCT), svjetlost valne duljine od 1270 nm također se koristi za dobivanje oftalmološke slike visoke rezolucije.

Specifikacija:
Broj artikla: FC1270DL5
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 1270nm±20nm |
| Izlazna snaga | 5W |
| Način rada | CW |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 7A |
| Struja praga Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 3.4V |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0.22NA |
| Duljina vlakna | 1m/0.9mm |
| Fiber konektor | SMA905 |
| Toplinski | |
| Radna temp. | 25 stupnjeva |
| Temp. pohrane | -30~70 stupnjeva |
Crtež paketa:

Popularni tagovi: 5w 1270nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










