Opis
5W 830nm optički diodni laser
Značajka:
830nm specijalno za primjenu tiska
62,5 μm otvora blende
1m dužine vlakana
Visoka svjetlina
Isplativ paket
Pojednostavljeno upravljanje toplinom

Tehnički list
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 830 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10 nm |
| Izlazna snaga | 5W |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Učinkovitost nagiba | 2.5W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | & gt; 30 mm |
| Jezgra od vlakana/obloga/promjer pufera | 62,5um/125um/250um |
| Numerički otvor blende (90% snage) | 0,18NA |
| Duljina vlakana | 1m |
| Priključak za vlakna | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 2.2A |
| Prag struje Ith | 0.2A |
| Radni napon Vop | 5.5V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~55℃ |
| Temperatura skladištenja | -30-70℃ |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,3 nm/℃ |
Crtanje

PITANJA:
Što je paket?
Originalni kartonski paket. Ili kao kupci' zahtjev.
Možete li napraviti OEM (dizajn i proizvodnju lasera za kupca)?
Da, imamo profesionalni R&D tim koji uključuje softver, hardver, elektroniku i dizajnerski 3D odjel i imamo dovoljno sposobnosti za proizvodnju lasera u potpunosti prema zahtjevima kupca'
Popularni tagovi: 5w 830nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










