150W 915nm vlakno spojeni diodni laser
Laserske diode od 915 nm dostupne su s više-profilima snopa i s izlazima povezanim s vlaknima. Ovi paketi laserske diode od 915 nm idealni su za aplikacije pumpi, a laserski moduli od 915 nm dostupni su za bilo koju medicinu, kao što je laserska kirurgija, laserska kirurgija oka i liječenje raka ili aplikacije ispisa.
Značajka:
CW način rada
Paralelni proces brtvljenja, dizajn protiv kondenzacije
Kompaktna struktura, dobra disipacija topline
Otporan na udarce i vibracije
Mjera opreza:
Lasersko svjetlo koje emitira ovaj uređaj je nevidljivo i štetno je za ljudsko oko. Izbjegavajte gledati izravno u izlaz vlakana ili u kolimirani snop duž njegove optičke osi dok uređaj radi. Tijekom rada moraju se nositi odgovarajuće laserske zaštitne naočale.

Parametri
Broj stavke: FC915DL150
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915 nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Vlakno | |
| Vlaknasta jezgra | 106,5 um |
| Vlakna NA | 0,22NA |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja | 14A |
| Struja praga | 0.9A |
| Radni napon | 23V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinski | |
| Radna temp. | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temp. pohrane | -20-70 stupnjeva |
Veličina:

Popularni tagovi: 150w 915nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










