20W 915nm vlakno spojeni diodni laser

Opis proizvoda
915nm vlakno spojeni diodni laser razvijen je za pumpanje, medicinu ili obradu materijala. Ovaj diodni laser dizajniran je za isporuku vrlo velike izlazne snage za tržište optičkih lasera i za izravne proizvođače sustava s kompaktnijom konfiguracijom crpke. Dostupne su različite izlazne snage. Prilagođene valne duljine i konfiguracije dostupne na zahtjev.
U poljima laserskog pumpanja, industrijske obrade, znanstvenog istraživanja itd., 915nm-snažni poluvodički proizvodi s laserskim čipovima pružaju stabilne i pouzdane izvore svjetlosti, pomažući tvrtkama da poboljšaju performanse proizvoda i smanje troškove i povećaju učinkovitost. Te su aplikacije uglavnom koncentrirane na istraživanje i proizvodnju fiber lasera i-lasera u čvrstom stanju, kao i pružanje podrške tvrtkama koje pružaju poluvodičke laserske pumpne izvore.
Tehnički list
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915±5nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Spektralna širina FWHM | 3,5 nm |
| Učinkovitost nagiba | 2.5W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 12A |
| Struja praga Ith | 0.5A |
| Radni napon Vop | 5.6V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Valna duljina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/ stupanj |
Crtež paketa:

FAQ:
Što je paket?
Originalno kartonsko pakiranje. Ili kao zahtjev kupaca.
Što je s dostavom?
Možemo ponuditi usluge od vrata do vrata zrakoplovom, samo ovisno o vašem stvarnom zahtjevu. Kao što su DHL, UPS, TNT, FEDEX
Nudite li jamstvo za proizvode?
Da, svi su proizvodi testirani prije slanja.
Doživotna tehnička podrška. 2 godina jamstva.
Popularni tagovi: 20w 915nm vlakno spojene laserske diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










