700W 915nm vlakno spojeni diodni laser

Značajke:
700W 915nm vlakno spojeni diodni laser lako se integrira OEM laserski diodni modul koristi posebno dizajniranu mikro-optiku za transformaciju asimetrije iz laserskog čipa poboljšavajući kvalitetu zrake za spajanje lasera u malu jezgru optičkih vlakana koja pruža snagu od 700 watta neviđene svjetline.
Ovaj visoko-učinkoviti laserski modul dolazi opremljen s 0,22 NA, jezgrom od 220 mikrona, fibertailom od optičkih vlakana i zaštitom od povratne sprege od 1040 nm do 1200 nm. Fiber collimation output je tehnologija koja koristi svjetlosne valove za širenje u optičkim vlaknima za prijenos informacija.
Tehnički list
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 700W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Učinkovitost nagiba | 18W/A |
| Električni | |
| Radna struja | 25-28A |
| Struja praga | 1.1A |
| Radni napon | 62~64V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 43% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20-55 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent | ~0,35 n/ stupanj |
Dimenzija:
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Popularni tagovi: 700w 915nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










