10W 940nm laserska dioda spojena s vlaknima
10W 940nm vlakno spojena laserska dioda koristi dugu povijest paketa spojenih vlaknima, uključujući visokopouzdan dizajn u skalabilni komercijalni proizvod. To je poseban dizajn za pumpu, industrijsku primjenu.

Tehnički list:
Broj artikla: FC940DL10
Naziv artikla: 10W 940nm optički diodni laser
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 940±10 nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | ≤6 nm |
| Vlakno | |
| Duljina vlakana | 1m/2m |
| Jezgra od vlakana | 105um |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Priključak za vlakna | ST/SMA/CO/Golo |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ≤12A |
| Prag struje Ith | ≤0.9A |
| Radni napon Vop | ≤2.2V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~48% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~55℃ |
| Temperatura skladištenja | -30-70℃ |
Zašto odabrati nas i dobit ćete stabilan posao?
normalno vrijeme isporuke je vrlo brzo, 1-2 tjedna
Jamstvo na kvalitetu: 1 godina
Snage BrandNew' su u talentiranim zaposlenicima, inženjeringu kvalitete, kontroli procesa, razvoju proizvoda i količinskoj proizvodnji.
Osnovna kompetencija
◆ Pakiranje dioda ◆ Oblikovanje snopa
◆ Ispitivanje pouzdanosti ◆ Učinkovito hlađenje
Molimo kontaktirajte nas kako biste dobili najbolju cijenu!
Popularni tagovi: 10w 940nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










