Opis
200W 975nm 976nm 980nm optička laserska dioda
Značajke:
Velika snaga 200W
Kompaktni dizajni jednostavni za rad
Numerička blenda vlakana 0,22NA
Radni način CW

Crtanje:

Tehnički list:
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976±10 nm |
| Izlazna snaga | 200W |
| Spektralna širina FWHM | & lt; 5 nm |
| Učinkovitost nagiba | & gt;17W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | & gt; 60 mm |
| Duljina vlakana | 1.5m |
| Jezgra od vlakana | 200um |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Priključak za vlakna | Ogoljen |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 12~13A |
| Prag struje Ith | 0.5A |
| Radni napon Vop | 32.5V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~55℃ |
| Temperatura skladištenja | -30-70℃ |
O nama
Kontaktirajte nas
Popularni tagovi: 200w 975nm 976nm 980nm fiber laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, made in China










