Opis
500W 976nm Laserska laserska dioda
značajkama:
Poseban dizajn za stroj za rezanje kao što su Raycus ili Ipg
Jezgra od 105μm koja omogućuje učinkovitu isporuku pumpnog svjetla u vlakno za dobivanje
Velika snaga do 500W pri 976nm

Spec list
Br. stavke: FC976DL500
Naziv stavke: 500W 976nm Vlakna spojena diodni laser
| optički | |
| Središnja valna duljina | 976nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 500W |
| Spektralna širina FWHM | 10nm |
| vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | >60 mm |
| Vlaknasta jezgra /obloga | 105um/125um |
| Numerički otvor vlakana (>90% snage) | 0,17NA |
| Duljina vlakana | 1,5~ 2m |
| Konektor od vlakana | Goli kraj |
| električan | |
| Operacijski trenutni Iop | 24~26A |
| Prag Trenutni Ith | 1,6A |
| Radni napon Vop | 84~ 86V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| termalan | |
| Radna temperatura | 15~45°C |
| Temperatura skladištenja | -30~70°C |
| Koeficijent temperature valne duljine | 0,35nm/°C |
crtež
![W@_8M98]NJKE}J7{(X2S6DQ](/Content/uploads/201998745/201912021711573614117.png)
Popularni tagovi: 500w 976nm laserska vlakna laserske diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










