CW 976nm vlakno spojeni diodni laser
Razvijen je modul laserske diode od 20 W s-spregnutim izlazom. Izlaz diodnog lasera s -spregnutim vlaknima ostvaruje se korištenjem tehnologija kolimacije snopa, prostornog kombiniranja snopa, oblikovanja snopa i spajanja vlakana na temelju pakiranih emitera.
Prijave:
◆ Medicinski
◆ Ispis
◆ Izvor pumpe
◆ Obrada materijala
Valna duljina od 976 nm: ovo je idealno za pumpanje vlaknastih lasera -dopiranih iterbijem jer je 976 nm blizu apsorpcijskog vrha iterbijevih iona. Vrlo je popularan u visoko-fiber laserima za obradu materijala, medicinske tretmane i vojne primjene. Apsorpcijski presjek od 976 nm je tri puta veći od 915 nm, a teoretski je učinkovitost apsorpcije veća. Međutim, zbog uskog vrha apsorpcije od 976 nm, potrebno je vanjsko zaključavanje valne duljine-kada se koristi kao izvor pumpe, što povećava cijenu i složenost.

Tehnički list
Broj artikla: FC976DL20
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Električni | |
| Radna struja | 12A |
| Struja praga | 0.5A |
| Radni napon | 5.6V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,3 nm/ stupanj |
Crtež paketa:

Popularni tagovi: cw 976nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










