10W 976nm laserska dioda spojena s vlaknima
Značajka:
976 nm valne duljine
Izlazna snaga 10W
Promjer jezgre vlakna 105 μm
Otvor vlakna 0,22NA
prednosti:
Dug životni vijek
Visoka učinkovitost spajanja
Visoka snaga, visoki napon
Paralelno brtvljenje šavova
Tehnički podaci:
| Optičke karakteristike | |
| Središnja valna duljina λ | 975 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | ≤6 nm |
| & gt; 90% snage | 0,15NA |
| Način polarizacije | TE |
| valna duljina Temp. Koeficijent | ~0,28 nm/°C |
| Parametri vlakana | |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Promjer jezgre/obloge vlakana | 105/125μm |
| Vrsta konektora | CO/ST/SMA |
| Duljina vlakana | 1m |
| Električne karakteristike | |
| Radna struja Iop | ≤12A |
| Prag struje Ith | ≤0.9A |
| Radni napon Vop | ≤2.2V |
| Učinkovitost nagiba | ≥0.9W/A |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥48% |
Prikaz proizvoda:

PITANJA:
P: što' je vrijeme isporuke?
O: Obično 1-2 tjedna.
O: Koristimo FedEx, DHL, UPS, TNT ili kupac može odabrati brodarsku tvrtku.
P: Koliko dugo traje jamstvo?
O: 1 godina garancije. (Nakon isteka vremena jamstva kvalitete, naplatit ćemo troškove popravka.)
P: Koji je' rok plaćanja?
O: T/T i Western Union.
P: Što je'povrat& Politika zamjene?
O: Cijenimo vaše poslovanje i nudimo politiku povrata u roku od 7 dana.
(7 dana nakon primitka predmeta).
Ako stavka nije savršene kvalitete, koja' ne zadovoljava elektroničke specifikacije,
jednostavno nam ih vratite na zamjenu ili povrat novca.
Sve stavke moraju se vratiti u izvornom stanju radi povrata ili zamjene.
Kupac je odgovoran za sve troškove dostave.



Certifikati:

|












