Opis
20W 9XXnm vlakno spojena laserska dioda
Opis proizvoda
Širok raspon scenarija primjene: prikladno za velike-udaljenosti, velikog{1}}kapaciteta, velike-brzine prijenosa informacija u komunikacijskim mrežama, visoke-preciznosti, visoke-definicije laserskog tretmana u medicinskom polju, i velike-brzine operacija rezanja, označavanja i druge obrade u industrijskom polju.
Značajke:
915nm, 940nm, 975nm valne duljine po izboru
stabilna izlazna snaga: 20W
Visoka svjetlina
Dugi životni vijek: preko 10000 sati
Primjena:
fiber laser pumping
izravna primjena obrade materijala

Tehnički list:
Broj artikla: FC9XXDL20
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915 nm, 940 nm, 976 nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Spektralna širina FWHM | Manje od ili jednako 7nm |
| Učinkovitost nagiba | Veći ili jednak 1,8 W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | >30 mm |
| Promjer jezgre vlakna | 105um |
| Fiber konektor | SMA905/CO/ST |
| Električni | |
| Radna struja Iop | Manje ili jednako 11,5 A |
| Struja praga Ith | Manje od ili jednako 0,9A |
| Radni napon Vop | Manji ili jednak 3,7 V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | Veći ili jednak 47% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | -0,3 n/ stupanj |
Izvlačenje:
![product-1-1 `VK(F2XK][14(2[7DV]8@{L](/Content/upload/201998745/201909291458216581642.png)
Popularni tagovi: 20w 9xxnm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










