Opis
3W laserske diode za spajanje vlakana
Prijave

| Specifikacija: | |
| Izlazna snaga | 3W |
| Središnja valna duljina | 793 nm |
| Spektralna širina | 3nm |
| Prag struje | 0.45A |
| Radna struja | 3.25A |
| Radni napon | 1.8V |
| Konvencijska učinkovitost | 50% |
| & gt; 90% snage | 0,15NA |
| Pomak valne duljine u odnosu na temperaturu | 0,28 nm/℃ |
| Učinkovitost slop | 1.0W/A |
| Temperatura skladištenja | -30~70°C (bez kondenzacije) |
| Radna temperatura | 15~55°C |
| Radijus savijanja vlakana | 37,5 mm |
| Promjer jezgre | 105μm |
| Numerički otvor blende | 0.22 |
| Priključak za vlakna | OGOLJEN |
Pakiranje
Jedan set u kutiji (prema Vašem zahtjevu)
Dostava
Obično 1-2 tjedna
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Rok plaćanja
T/T i Western Union, po vašem izboru
Osnovana 2011., BrandNew, tvrtka za laserske diode, proizvodi diodne lasere velike snage i sustave u širokom rasponu izlaznih snaga i valnih duljina, uključujući lasere spojene na vlakna, stack bar lasere i plug and play lasere.
Snage BrandNew' su u talentiranim zaposlenicima, inženjeringu kvalitete, kontroli procesa, razvoju proizvoda i količinskoj proizvodnji.
Popularni tagovi: Dobavljači laserskih dioda s 3w vlaknima, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










