150W 1064nm laserska dioda velike snage spojena s vlaknima sa jezgrom od 106,5um
Imamo 150W 1064nm lasersku diodu visoke snage spojenu s vlaknima, usvojili smo specijaliziranu tehnologiju spajanja vlakana, a naše istraživačko osoblje neprestano poboljšava i inovira tehnologiju obrade u procesu proizvodnje, na temelju stručnog znanja i iskustva akumuliranog dugoročno. Također kontinuirano razvijamo nove proizvode kako bismo zadovoljili specifične potrebe kupaca.
Značajka:
Izlazna snaga 150W, dostupna je i druga izlazna snaga
1064 nm središnja valna duljina (dostupno i 450 nm, 793 nm, 808 nm, 915 nm, 940 nm)
Visoka učinkovitost, stabilnost i vrhunska kvaliteta zraka
Primjena:
Vlakno lasersko pumpanje
Lasersko rezanje vlakana
Obrada materijala
Liječenje

Tehnički list
Predmet broj: FC1064DL150
Naziv artikla:1064nm laserska dioda velike snage spojena s vlaknima sa jezgrom od 106,5um
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 1064 nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 5 nm |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Vlakno | |
| Jezgra od vlakana | 106,5 um |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Duljina vlakana | 1.5M |
| Priključak za vlakna | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 0.7A |
| Prag struje Ith | 12A |
| Radni napon Vop | 31.5V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45%~50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20-70℃ |
| valna duljina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/℃ |
Crtanje:

Pitanja
P1: Koliko dugo traje naše jamstvo?
Pružamo vam 1,5 godina jamstva, za 1 godinu sve usluge su besplatne.
P2: Koje je vrijeme isporuke?
Standardni proizvodi su svi na zalihama. Dostava putem Expressa u roku od 3-4 radna dana. Prilagođeni stog treba 15 radnih dana
P3: O uzorku.
Uzorak nije besplatan.
Popularni tagovi: Dobavljači laserskih dioda 1064nm visoke snage, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










