Moduli laserske diode za spajanje vlakana od 140 W 915 nm
Značajke:
- Izuzetna izlazna snaga zasićenja
- Pojednostavljeni dizajn za jednostavno korištenje
- Provjereni dizajn i proizvodnja
- Robustan dizajn
Prijave:
- laserski izvor
- dijelovi laserske opreme
- Znanstvena i istraživačko-razvojna uporaba

Laserske diode su najjednostavnije komponente za pretvaranje električne energije u energiju lasera. Temelji se na različitim materijalima za sklop poluvodiča (galijev arsenid, indijev fosfid ili druge složenije strukture kao što je galijev nitrid). Jedno-laserske diode su laserske diode niske-snage (obično manje od 1 vata), dok su višemodne diode uređaji veće-snage (obično veće od 10 vata i do nekoliko kilovata).
Naša laserska dioda od 140 W, vrhunsko rješenje za pumpanje polu{1}}lasera. S velikom izlaznom-snagom i standardnom-valnom duljinom, njegov kompaktni dizajn osigurava praktičnost bez ugrožavanja pouzdanosti. Idealan za laserske izvore, dijelove opreme i znanstvenu upotrebu, doživite neusporedivu izvedbu za svoje projekte.
Tehnički list
Broj stavke: FC915DL140
Naziv artikla: Pumpanje laserskom diodom povezanom s vlaknima velike snage
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 915 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 140W |
| Spektralna širina | 6nm |
| >90% snage | 0,15NA |
| Učinkovitost posipa | 13W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | >60 mm |
| Promjer vlaknaste jezgre/oklopa/odbojnika | 105um/125um/250um |
| Duljina vlakna | 1.5m |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Fiber konektor | Goli |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 13A |
| Struja praga Ith | 0.8A |
| Radni napon Vop | 25V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinski | |
| Temperatura skladištenja | -20-55 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,35 n/ stupanj |
Izvlačenje:

Ostale prednosti:
Izlaz svjetlosti iz vlakna ima kružni i ujednačeni profil intenziteta.
Jednomodni nasuprot višemodnih
Omogućuje da se laserska dioda i hladnjak smjeste dalje od mjesta na kojem se laser koristi.
Nudimo najširi izbor valnih duljina za laserske diode.
Pakiranje i jamstvo:

Popularni tagovi: laserska dioda povezana s vlaknima velike snage dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










