500mW 1064nm jednomodna laserska dioda spojena vlaknom
Hlađeni laserski modul sjemena
Značajke:
- Do 500mW radne snage
- Radna temperatura do 75 stupnjeva
- Raspon valnih duljina 1050-1064nm
- MTTF >100.000 H
- RoHS 6/6
- Visoka stabilnost i dug vijek trajanja
Prijave:
- Uklanjanje ožiljaka
- Lipoliza
- Pumpanje
- Laserska obrada
- Znanstvena istraživanja
- Vlaknasti laseri
- Senzori
- Ramanova spektroskopija

- 500mW 1064nm hlađeni početni laserski modul s laserskom diodom spregnutom s vlaknima za stabilnu izlaznu snagu i valnu duljinu, preporučuje se da s ovim proizvodima koristite regulator temperature.
- Poduzmite odgovarajuće mjere opreza kada koristite 500 mW 1064 nm hlađeni laserski modul s laserskom diodom spregnutom s vlaknima, kao što je korištenje anti-statičke narukvice. Ovi laseri su također osjetljivi na optičku povratnu spregu, koja, ovisno o primjeni, može uzrokovati velike fluktuacije u izlaznoj snazi laserske diode.
- Ako na površini konektora ima prašine ili drugih nečistoća, odmah ih očistite.
List s datumom
Broj stavke: FC1064SM05
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 1064±1nm |
| Izlazna snaga | 500 mW |
| Vlakno | |
| Vlakno | HI1060 |
| Duljina vlakna | >1M |
| Fiber konektor | FC/APC |
| Električni | |
| Radna struja Lop | 1.5A |
| Struja praga Lth | 90 mA |
| Radni napon Vop | 2V |
| TEC | 4.1A/4.5V |
| PD | 300nA |
| Termistor | 3950K |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temp. pohrane | -40~80 stupnjeva |
Ilustracija:

500 mW 1064 nm Laserska dioda spojena s vlaknima s ohlađenim sjemenskim laserskim modulom ima izlaz jednomodnog vlakna s FC/APC konektorima. Vlakno je tvornički poravnato i trajno pričvršćeno.

500 mW 1064 nm Laserski laserski modul s jednomodnim vlaknom i hlađenom diodom je početni izvor dizajniran za primjene lasera s pulsnim i kontinuiranim valovima. Dizajniran za aplikacije lasera s vlaknima s pulsnim i kontinuiranim valovima, koji rade u rasponu od 1050-1070 nm. može se koristiti i kao modul pumpe.
Ovaj izvor sjemena/modul pumpe koristi potpuno kvalificiranu-kućnu tehnologiju čipova. Tehnologija čipa osigurava izvrsne performanse, potrošnju energije i pouzdanost na izvrsnoj razini. Niskoprofilni 14-pinski leptir moduli rade do 500 mW CW i 1,2 W vršne snage. Integriraju termoelektrični hladnjak (TEC), precizni NTC termistor i stražnju fotodiodu za nadzor. Moduli mogu biti opremljeni jednomodnim vlaknima za održavanje polarizacije (PMF). Moduli ispunjavaju Telcordia TM GR-468-Core zahtjeve za zabrtvljene pumpne module.
Popularni tagovi: 500mW 1064nm hlađeni sjemenski laserski modul s vlaknima spojenom laserskom diodom dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini













