20W 808nm stabilizirani diodni laserski modul spojen s vlaknima

Opis proizvoda
Ove lasere odlikuje stabilna (≈ 1% stabilnost snage), velika izlazna snaga s ultra-uskim spektralnim širinama pojasa i izlazna zraka ograničena na difrakciju. Dizajnirani da zamijene skupe DFB, DBR, fiber lasere i lasere s vanjskom šupljinom, naši laseri nude vrhunsku stabilnost valne duljine tijekom vremena, temperature (0.03 nm/0C) i vibracija, a proizvedeni su za zadovoljiti najzahtjevnije zahtjeve valne duljine.
Dioda je opremljena optičkim vlaknom od 200µm, NA0,22 i termistorom. Koristeći Braggovu rešetku, valna duljina je zaključana na 808 nm s uskom spektralnom širinom i neosjetljivom na radnu struju i temperaturu. To je idealan izvor pumpanja za kruti laser.
Specifikacija:
Broj artikla: FC808WS20
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808±1nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Vlakno | |
| Duljina vlakna | 1m, može se prilagoditi |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja | 11A |
| Struja praga | 2A |
| Radni napon | 4V |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupanj |
Veličina:

Popularni tagovi: 20w 808nm diodni laserski modul sa stabiliziranom valnom duljinom, dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










