400W 976nm VBG diodni laser sa spregnutim vlaknima
FC976WS400 jednostavan je za integraciju OEM modul laserske diode koristi posebno dizajniranu mikrooptiku za transformaciju asimetrične zrake iz laserskog čipa poboljšavajući kvalitetu zrake za spajanje lasera u malu jezgru optičkih vlakana koja pruža do 400 vata snagu i svjetlinu bez presedana. Ovaj visokoučinkoviti laserski modul opremljen je jezgrom od 0,22 NA, 200-mikrona. Volumen dizajn šupljine laserske diode stabiliziran s Braggovom rešetkom FC976WS400 ne samo da nudi stabilnost valne duljine i širinu crte manju od 1 nm, već također smanjuje ukupnu potrošnju energije i toplinsko opterećenje ograničavanjem broja načina rada u određenom trenutku.
Specifikacija:
Broj stavke: FC976WS400
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976±1nm |
| Izlazna snaga | 400W |
|
Širina linije |
1nm |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 30A |
| Struja praga Ith | 2A |
| Radni napon Vop | 40V |
| Vlakno | |
| Vlaknasta jezgra | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0.22NA |
| Duljina vlakna | 1m, može se prilagoditi |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Toplinski | |
| Ispitna temp. | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20~70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0.03 nm/ stupanj |
Veličina Paketa:
Popularni tagovi: 400w 976nm vbg vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










