Opis
45W 976nm stabilizirana laserska dioda spojena s vlaknima
Brzi detalj:
976nm zaključana valna duljina, ±0,5nm tolerancija valne duljine
Izlazna snaga 45W, dostupna je i druga snaga
Osigurana prilagođena usluga
Primjena:
Pumpani disk laser
Briga o koži
Pumpani solid-state laser
Obrada materijala

Tehnički list
Predmet broj:FC976DL45
Ime proizvoda:45W 976nm stabilizirana optička laserska dioda
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±0,5 nm |
| Izlazna snaga | 45W |
| Vlakno | |
| Jezgra od vlakana | 105um |
| Vlakna NA | 0,22NA |
| Duljina vlakana | 1m |
| Priključak za vlakna | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 8.5A |
| Prag struje Ith | 1.5A |
| Radni napon Vop | 13V |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 25~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20~70℃ |
| Valna duljinaTemperaturni koeficijent | 0,01 nm/℃ |
Crtanje:
Popularni tagovi: 45w 976nm stabilizirana optička laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










