800W 808nm diodna laserska šipka za ML estetiku
Značajke:
- Izlazna snaga 800 W, središnja valna duljina 808 nm, 16 laserskih traka
- Dostupne su druge valne duljine i izlazne snage
- Tehnologija sklapanja tvrdog lemljenja, pouzdanija
- 20 mjeseci jamstva
Prijave:
- Popravak ručke stroja za uklanjanje dlačica
- Pomlađivanje kože
- Uklanjanje tetovaža


Tehnički list
Broj stavke: WC808VS800
Naziv artikla: 800W diodna laserska traka ML Estetika
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 800W |
| Broj šipki | 16 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Način rada | QCW |
| Pulsna širina | Manje od ili jednako 400 ms |
| Radni ciklus | Manje od ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Struja praga Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~28V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0~55 stupnjeva |
Izvlačenje:

ML-ov holistički pristup uređajima za lasersko uklanjanje dlačica nudi više od samo brzog rješenja; također pruža održive i dugotrajne-rezultate koji poboljšavaju kvalitetu i izgled kože. Naš skup od 800 W skrojen-je za ML, koji nije samo holistički pristup nepravilnostima na koži, već također naglašava važnost zdravlja. Ovaj vertikalni skup od 800 W pomaže klijentima da postignu čistu, zdravu kožu, a također im omogućuje da se ponovno osjećaju živima u svojoj koži.

Popularni tagovi: 800w 808nm diodna laserska traka ml estetski dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










