Opis
Big Spot Diode Stack za Cynosure Vectus laser
Značajke:
Dvije strane, ukupno 24 prečke
Jednolike laserske zrake
Big Spot Size za tretiranje većih površina
Kratko vrijeme isporuke: 1 tjedan
Posebno dizajniran za Cynosure/Palomar Vectus stroj
Tehnički list
Broj stavke: WC808VS2400
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±15nm |
| Način rada | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100 W/Bar |
| Broj šipki | 24 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Pulsna širina | Manje od ili jednako 400 ms |
| Radnog ciklusa |
Manje od ili jednako 40 posto |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 100A |
| Struja praga Ith | 25A |
| Radni napon Vop | 43.2V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50 posto |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupanj |
| Drugi | |
| Rashladno sredstvo | Destilirana voda |
| Brzina protoka/bar | 4~6L/min |
| Maksimalni ulazni tlak | 350~500kPa |
| Temperatura vode (bez kondenzacije) | 23-27 stupnjeva |
| Filtrirane čestice vode | <20μm>20μm> |
Radni uvjeti po baru
Crtanje
Kontaktirajte nas za više informacija:
info@brandnew-china.com
plus 86 18158400345
Popularni tagovi: dioda veličine velike točke za cynosure vectus laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










