1000W 10bars 808nm Diodni laserski stog za KM stroj za uklanjanje dlačica

Prednost:
velika snaga i ultra kratko trajanje pulsa
velika vršna snaga >1000watt
Dugi životni vijek 30 milijuna snimaka
Dugo jamstveno vrijeme 20 mjeseci
Jednostruka 808nm ili trostruka valna duljina opcionalno
Veliki bar barski prostor za bolje odvođenje topline
Aplikacija:
Uklanjanje dlačica
Laserski popravak i zamjena dioda
Zašto se vaš laserski stog diode lako spaljuje ?
1. Nečistoće i prašina na laserskoj površini koja emitira: kada je laser stimuliranom emisijom zračenja, nečistoće i prašina apsorbirala je djelomičnu lasersku zraku i stvorila "točku" koja će izravno oštetiti lasersko sučelje. Ponovljeno korištenje u tom slučaju također uzrokuje manji prijenos laserske energije i skraćuje laserski vijek trajanja.
2.Nerazuman dizajn vodenog kanala u laserskoj šupljini i lošim materijalima. Prolivena voda ili kondenzacija dogodila se tijekom laserskog rada, skratit će laserski vijek trajanja i potpuno uništiti laser. Naravno, to će povećati troškove nakon prodaje i smanjiti zadovoljstvo kupaca.
3.Loš sustav hlađenja laserske diode, koji će rezultirati laserskim oštećenjem, ne samo da skraćuje laserski vijek trajanja, već će utjecati i na rezultat uklanjanja dlačica.
Br. artikla: WC808VS1000
Naziv stavke: 1000W 10bars 808nm Diodni laser
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Način rada | QCW |
| Izlazna snaga po traci | 100W |
| Broj traka | 10 |
| Brza divergencija osi(FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi(FWHM) | 12Deg |
| Širina pulsa | ≤400ms |
| Dežurni ciklus | ≤40% |
| Električan | |
| Operativna struja | ~100A |
| Struja praga | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Učinkovitost pretvorbe | ~50% |
| Termalan | |
| Radna temperatura | 20~ 30°C |
| Temperatura skladištenja | 0-55°C |
| Drugi | |
| Rezno ulje | Destilirana voda |
| Brzina protoka/traka | 4 ~ 6L /min |
| Maksimalni ulazni tlak | 350~ 500kPa |
| Temperatura vode(bez kondenzacije) | 23~ 27°C |
| Filtrirane čestice vode | <> |
Crtež:

Pakiranje:

Popularni tagovi: 1000W Dioda Laserski snop KM Dobavljači strojeva, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeni u Kini










