Diodni laserski stog od 16 bara za Lefis
16 bara 50w po baru, ukupno 800W
Vodeno hlađeni okomiti dimnjaci VS serija (QCW)
AuSn tehnologija montaže tvrdog lemljenja
Standardna veličina, okvir se može prilagoditi korisnicima.
Kanal protoka rashladne tekućine je velik, pa brzina protoka može biti veća, učinak disipacije topline je bolji, fenomen akumulacije topline nije lako nastati, a radno stanje lasera je stabilno.
Zahtjevi za kvalitetom vode nisu visoki, protočni kanal nije lako začepiti, a zahtjevi za korištenje i održavanje nisu visoki.
Makro kanal ima veliki toplinski kapacitet, pogodan za korištenje s visokim vršnim i jakim impulsima i može se koristiti u QCW radnom načinu.

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS800
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10 nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/bar |
| Broj šipki | 16 |
| Pulsna širina | ≤400 ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~45A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~28V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Popularni tagovi: 16 bar diodni laserski stog za lefis dobavljače, proizvođače Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










