Opis
Diodni laserski skup za MedicaLaser
Opis proizvoda
Diodni laserski skup za MedicaLaser može olakšati učinkovito odvođenje topline, budući da se toplina koju stvara svaka dioda može odvesti kroz strukturu niza. Ovo je ključno za održavanje stabilnih performansi i pouzdanosti
Značajke:
100W izlazne snage po baru
Veličina okvira može se prilagoditi
Izvrsne karakteristike grede
Tehnologija premazivanja visoke pouzdanosti i stabilnosti
Popravak i zamjena za MedicaLaser nasadnik za uklanjanje dlačica

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Specifikacija
Broj stavke: WC808VS500
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 5 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~100A |
| Struja praga Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~12V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupnjeva |
Izvlačenje
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Popularni tagovi: diodni laser stack za dobavljače medicinskih lasera, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










