Opis
160W 808nm diodna laserska šipka za YAG štapni laser
Ovi vodeno hlađeni laserski diodni linearni nizovi uglavnom su dizajnirani za Nd:YAG štapićaste lasere velike snage.
CW/QCW/Puls

Tehnički podaci
Broj artikla: WC808HA160
| Optičke karakteristike | |
| Središnja valna duljina λ | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga po baru | 40W |
| Broj šipki | 4 |
| Način polarizacije | TE |
| Spektralna širina FWHM | Manje od ili jednako 4 |
| Spektralna širina FW90%E | Manje od ili jednako 6 |
| Brza divergencija osi FWHM | 35 stupnjeva |
| Spora divergencija osi FWHM | 8 stupnjeva |
| Pulsna širina | <0.3ms |
| Dežurni krug | <10% |
| Električne karakteristike | |
| Radna struja Iop | Manje ili jednako 48A |
| Struja praga Ith | Manje od ili jednako 10A |
| Radni napon Vop | Manji ili jednak 2V |
| Učinkovitost nagiba | Veći ili jednak 1,05 W/A |
| Učinkovitost pretvorbe energije | Veći ili jednak 45% |
| Toplinski parametri | |
| Radna temperatura | 15 ~ 30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0~55 stupnjeva |
Izvlačenje:

Popularni tagovi: 160w 808nm diodna laserska šipka za yag rod laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










