2400W 808nm horizontalni diodni laser
Kondukcijski hlađen 12-trakasti diodni laser s do 2400 W QCW izlazne snage (QCW) pruža odlično rješenje za zelene i ekološki prihvatljive primjene, kao što su pumpanje, grijanje i sterilizacija. Mali razmak šipki osigurava visoko integriran i učinkovit dizajn modula za industriju, medicinu i druge primjene.
Značajka
>20,000 sati MTTF
Širina uskog spektra 6nm
Radni ciklus 2% Frekvencija 100Hz
Kompaktan dizajn za slaganje od kraja do kraja
Primjena
Medicinska i estetska uporaba
Obrada materijala
Primjena u industriji
Znanstvena istraživanja

Tehnički list:
Broj artikla: CC808HA2400
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ Izborno 1 | 808 nm±5 nm |
| Središnja valna duljina λ Izborno 2 | 805/808/812nm±2nm |
| Izlazna snaga | 2400W |
| Broj šipki | 12 |
| Način rada | QCW |
| Bar Pitch | 0.48 mm |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 50 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 10 stupnjeva |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Pulsna širina | 400 us |
| Frekvencija | 100 Hz |
| Radni ciklus | 2% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 200A |
| Struja praga Ith | 25A |
| Radni napon Vop | 24V |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 60 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -55~+85 stupanj |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0.3 nm/ stupanj |
Crtež paketa:

Popularni tagovi: 2400w 808nm horizontalni skup diodnih lasera dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










