Opis
Nova tehnologija 900W 808nm QCW Stack Bar diodni laser
Proizvod& Opis Broj artikla: LD808G900 | |
Naziv artikla: Nova tehnologija 900W 808nm QCW Stack Bar diodni laser
| |
Specifikacija: | |
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5 nm |
| Radni način | CW |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 1-15 |
| Razmak između šipki | 1,8 mm |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 36 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 19 stupnjeva |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ≤30A |
| Prag struje Ith | ≤11A |
| Radni napon Vop | ≤90V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Rashladno sredstvo | Deionizirana voda |
Popularni tagovi: Nova tehnologija 900W 808nm QCW Stack Bar Diode Laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini











