
1W 785nm COS laserska dioda širokog područja Za primjenu u industriji
1W 785nm COS značajka:
- Izlazna snaga 1W, središnja valna duljina 785nm
- Dostupne su i druge valne duljine (808nm, 915nm, 940nm, 976nm……)
- Učinkovita tehnologija odvođenja topline pakiranja
- Visoka pouzdanost i performanse visoke cijene
1W 785nm COS primjena:
- Izravni poluvodički laser
- Fiber Coupeld Laserski izvor
- Lasersko osvjetljenje
- Primjena u industriji
Potpuno nova tehnološka tvrtka nudi 1W 785nm COS lasersku diodu širokog područja za primjenu u industriji. 1W 785nm COS posebna je metoda pakiranja, čipovi na podgradnji. I ima visoku stabilnost i pouzdanost.
Tehnički list
Broj stavke: COS785DL1
Naziv artikla: Laserska dioda širokog područja 785nm 1W
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 785 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga | 1W |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Brza divergencija osi | 30 stupnjeva |
| Spora divergencija osi | 10 stupnjeva |
| Električni | |
| Struja praga | 0.5A |
| Radna struja | 1.5A |
| Radni napon | 1.8V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje:

Čip-na-podgorici:
SMD paket čip-on-submounta ima dimenzije 3 mm x 5 mm i idealan je za integraciju u OEM rješenja. Paket za -na-podgradnju čipa ima dvije velike jastučiće za spajanje zlatne žice koje dolaze u kontakt s katodom i anodom poluvodičke laserske diode. Čip-na-podnošenju je proizveden da formira FP lasersku šupljinu koja je podešena da emitira zračenje na željenoj valnoj duljini. Ove čip-na-submount diode imaju strukturu kvantne jame. Osim toga, ove čip-na-submount laserske diode nemaju ugrađenu-fotodiodu za nadzor i moraju raditi u načinu rada konstantne struje. Laserske diode su osjetljive na elektrostatički udar. Poduzmite odgovarajuće mjere opreza prilikom rukovanja opremom.
Popularni tagovi: 785nm COS laserska dioda širokog područja dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










