![]() 2-pin-fiber-coupled-diode-laser Brand New Fiber Coupled Laser Module ima čip laserske diode velike snage montiran u praktičnom jeftinom paketu. Ovaj paket sadrži 200um, 0.22NA vlakno sa SMA 905 konektorom. Ovaj dizajn se nudi u rasponu valnih duljina od 8xx do 9xx nm. Fotodioda ili termistor uključeni su u standardne pakete. Prilagođene konfiguracije i valne duljine dostupne su na zahtjev. |
Tehnički podaci
| Optičke karakteristike | |
| Središnja valna duljina λ | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±3 nm |
| Izlazna snaga | 8W |
| Spektralna širina FWHM | & lt; 6 nm |
| & gt; 90% snage | 0,15NA |
| Način polarizacije | TE |
| valna duljina Temp. Koeficijent | ~0,28 nm/°C |
| Parametri vlakana | |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Promjer jezgre/obloge vlakana | 200/240μm |
| Vrsta konektora | ST/SMA905 |
| Duljina vlakana | 1m |
| Električne karakteristike | |
| Radna struja Iop | ≤10A |
| Prag struje Ith | ≤1.9A |
| Radni napon Vop | ≤2.2V |
| Učinkovitost nagiba | ≥0.95W/A |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ≥40% |
| Toplinski parametri | |
| Radna temperatura | 15~55°C |
| Temperatura skladištenja | -30~70°C |
Osnovna kompetencija
◆ Diode Ambalaža ◆ Beam Shapin
◆ Ispitivanje pouzdanosti ◆ Učinkovito hlađenje


Popularni tagovi: Dobavljači diodnog lasera s 2-pinskim vlaknima, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini














