160W 793nm vlakno spojeni diodni laser
Valna duljina od 793 nm uglavnom se koristi za pumpanje lasera s vlaknima dopiranim tulijem-i lasera s vlaknima dopiranim itterbijem-i ima učinak izbjeljivanja fotona i zatamnjivanja vlakana dopiranih itterbijem-.
U vlaknima dopiranim-iterbijem, valna duljina od 793 nm može učinkovito izbijeliti fenomen zatamnjenja fotona i poboljšati stabilnost i performanse fiber lasera. Eksperimenti su pokazali da korištenje lasera valne duljine od 793 nm može značajno smanjiti dodatni gubitak fotona zatamnjenim u vlaknima dopiranim iterbijem-, postižući izlaznu snagu od stotina vata uz nisku cijenu. To je idealan način za uklanjanje zatamnjenja fotona u visoko{6}}snažnim dvostruko-obloženim iterbijem-fiber laserima. Učinkovit način za transformaciju fenomena
Značajke:
velika izlazna snaga od 160 vata
središnja valna duljina od 793 nm
vlasničke tehnike spajanja
visoka učinkovitost, visoka stabilnost i vrlo dobra kvaliteta zraka
Primjena:
Pumpa vlaknastim laserom
Lasersko pumpanje čvrstog stanja
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Tehnički list
Broj stavke: FC793DL160
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 793 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±5nm |
| Izlazna snaga | 160W |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 12A |
| Struja praga Ith | 2A |
| Radni napon Vop | 40V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-80 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Popularni tagovi: 160w 793nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










