180W 793nm vlakana povezana dioda laser
Visoka svjetlina, jedno-emiter, modul laserske pumpe povezane s vlaknima, koji isporučuje izlaznu snagu od 18 0 W u jezgri vlakana od 200 μm na valnoj duljini od 793Nm, s numeričkim otvorom 0,22.
The small footprint and low height design is offered in a simplified and robust package. The output power is attained by optically combining into the delivery fiber the output of electrically series connected single emitters. At 180W output power, the device features a maximum operating current of 15.0A with >40% učinkovitost. Također, dostižna je operacija visoke temperature na 35 stupnjeva Celzijusa, što omogućava manje namjenskog kapaciteta hlađenja ili operacije u teškom okruženju.
Jednostruki modul laserske pumpe povezan s vlaknima, prikladan je za pumpanje thulij-dopiranog (TM 3+) vlaknastih lasera za primjene sigurnih očiju.

List
Predmet br.: FC793DL180
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina | 793nm |
| Tolerancija valne duljine | ± 5nm |
| Izlazna snaga | 180W |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakana | 200UM |
| Vlaknasti numerički otvor | 0. 22na |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Vlaknasti konektor | SMA905 |
| Električni | |
| Operativna struja IOP | 15A |
| Prag struja | 2A |
| Radni napon VOP | 45V |
| Toplinski | |
| Operativna temp. | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temp za pohranu. | -30-80 stupanj |
| Valna temp. Koeficijent | ~ 0. 3nm\/ stupanj |
Crtanje veličine

Popularni tagovi: 180W 793NM Vlakna Spojena dioda Laserski dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, na veliko, napravljeno u Kini










