150W 808nm laserska dioda spojena s vlaknima
150W 808nm vlakno spojena laserska dioda nudi do 150W izlaz kroz vlakno od 200μm. Ovaj diodni laser dizajniran je za isporuku vrlo velike izlazne snage za tržište fiber lasera i za izravne proizvođače sustava s kompaktnijom konfiguracijom crpke.
Dostupne su prilagođena verzija i sustavi dizajnirani za različita vlakna.
Primjena: Medicina Tiskarska Industrija Pumpanje

Crtanje:

Tehnički list:
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808±5 nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 4,5 nm |
| Učinkovitost nagiba | 12.5W/A |
| Vlakno | |
| Radijus savijanja vlakana | & gt; 60 mm |
| Duljina vlakana | 1.5m |
| Jezgra od vlakana | 200um |
| Numerička blenda vlakana | 0,22NA |
| Priključak za vlakna | Ogoljen |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 11~12A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 34.5V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20-55℃ |
Zašto odabrati nas
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Osnovana 2011., BrandNew, tvrtka za laserske diode, proizvodi diodne lasere velike snage i sustave u širokom rasponu izlaznih snaga i valnih duljina, uključujući lasere spojene na vlakna, stack bar lasere i plug and play lasere.
Kontaktirajte nas
Popularni tagovi: 150w 808nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










