
CW 60W 808nm diodni laserski modul spojen s vlaknima za medicinsku upotrebu
Značajka:
CW način rada
Kompaktan dizajn
Stabilna izlazna snaga
Velika snaga, visoka učinkovitost
Zgodno pakiranje
Primjena:
DPSS pumpanje
Medicinska uporaba
Obrada materijala
Zaslon za lasersko skeniranje
RGB sustavi rasvjete
Predstavljamo naš najnoviji CW 60W 808nm diodni laserski modul sa spojenim vlaknima, posebno izrađen za medicinske primjene. Zahvaljujući CW načinu rada i kompaktnom dizajnu, osigurava stabilnu izlaznu snagu uz visoku učinkovitost. Njegova se svestranost proteže na razne primjene uključujući DPSS pumpanje, medicinske postupke, obradu materijala, zaslone s laserskim skeniranjem i RGB sustave osvjetljenja. Ovaj potpuno novi modul dostupan je u pulsnom i CW radu, zadovoljavajući različite potrebe. Svaki proizvod prolazi rigorozna testiranja i tretmane starenja, jamčeći pouzdanost, stabilnost i dugotrajnu učinkovitost. Pouzdajte se u našu naprednu tehnologiju za pružanje preciznosti i izdržljivosti za vaše medicinske laserske potrebe.
Tehnički list
Broj stavke: FC808DL60
Naziv artikla: CW 60W laserski modul spojen s vlaknima
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 ± 10 nm |
| Izlazna snaga | 60W |
| Način rada | CW |
| Vlakno | |
| Duljina vlakna | 1m |
| Vlaknasta jezgra | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0.22NA |
| Fiber konektor | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 8A |
| Struja praga Ith | 0.9A |
| Radni napon Vop | 23V |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupanj |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | -0.3 nm/ stupanj |
Izvlačenje:

Popularni tagovi: cw 60w diodni laserski modul povezan s vlaknima dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










