400W 808nm izvor svjetlosti povezan s vlaknima za uklanjanje dlačica
Uklanjanje dlačica -spojenih vlaknima temelji se na principu selektivne fototermolize pomoću izvora intenzivnog pulsirajućeg svjetla. Ova metoda koristi tehnologiju širokog spektra i može trajno ukloniti dlake s kože i dlake različitih boja i različitih dijelova. Osnovno načelo je da melanociti apsorbiraju svjetlost određene valne duljine, uzrokujući da folikuli dlake generiraju toplinu, čime selektivno uništavaju folikule dlake i uklanjaju dlake, a pritom izbjegavaju oštećenje okolnog tkiva
Značajke:
Potpuno integrirana optoelektronika, laser-bez brige
Integrirani visoko{0}}pokretač konstantne struje
Standardno prekidačko napajanje
Poseban dizajn za proizvođača opreme za uklanjanje dlaka

Tehnički list:
Broj artikla: FCHR808DL400
Naziv artikla: 400W 808nm diodni laser za uklanjanje dlaka spojen s vlaknima
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina | 808 ± 20 nm |
| Izlazna snaga | 400W |
| Način rada | QCW |
| Pulsna širina | 5-600 ms |
| Frekvencija | <30Hz |
| Radni ciklus | <60% |
| Duljina vlakna | 1~3m |
| Električni | |
| Frekvencija | 47 ~ 63 Hz |
| Radni napon Vop | 85~260V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30~50 stupnjeva |
| Temperatura vode | 20-25 stupnjeva |
| Protok vode | >3L/min |
Izvlačenje

Popularni tagovi: 400w 808nm izvor svjetlosti povezan s vlaknima za dobavljače za uklanjanje dlačica, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










