20W 638nm vlakana povezana dioda laser
Značajke:
- Impresivna izlazna snaga od 20 W na središnjoj valnoj duljini od 638nm
- CW rada rada osigurava stabilan laserski rad
- ± 10nm tolerancija valne duljine, jezgra od 105um vlakana
- U kombinaciji s 0. 22na na duljini vlakana od 1m
Prijave:
- Biomedicinske i znanosti o životu
- Laserski zaslon i projekcija
- Metrologija i instrumentacija
- Znanstveno istraživanje

Ovaj visokokvalitetni laserski sustav ima živopisnu emisiju crveno-narančaste svjetlosti na preciznoj valnoj duljini od 638 nm, osiguravajući izvanredne performanse u nizu aplikacija. Laserska tehnologija spajanja vlakana jamči besprijekornu integraciju s optičkim vlaknima, što rezultira optimalnim prijenosom i učinkovitošću svjetlosti. Spajanjem laserskog izlaza u vlakno, kvaliteta snopa ostaje netaknuta, omogućujući preciznu kontrolu i ciljanu isporuku laserske svjetlosti željenom odredištu. Opremljen SMA905 vlaknastim konektorom, ovaj laserski sustav nudi prikladne mogućnosti povezivanja. Dostupni su i priključci alternativnih vlakana koji odgovaraju specifičnim zahtjevima.
Podatkovni list
Stavka br.: FC638DL20
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 638nm |
| Tolerancija valne duljine | ± 10nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Način rada | Cw |
| Električni | |
| Jezgra vlakana | 105um |
| Dužina vlakana | 1m/0. 9mm |
| Vlaknasti numerički otvor | 0. 22na |
| Vlaknasti konektor | SMA905 |
| Električni | |
| LOP struje radne struje | 2A |
| Prag struja lth | 0.1A |
| Radni napon VOP | 45V |
| Termistor | |
| Temperatura ispitivanja | 25 stupnjeva |
Izvlačenje:
Popularni tagovi: 20W 638nm vlaknastim dijelom Laserski dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljena u Kini










