240W 976nm vlakno spojeni diodni laser
U području znanstvenog istraživanja, laseri od 976 nm koriste se u eksperimentalnim istraživanjima u znanosti o materijalima, spektroskopiji, biomedicini itd. zbog svoje jedinstvene valne duljine i karakteristika performansi. Na primjer, u znanosti o materijalima, laseri od 980 nm mogu se koristiti za precizne operacije zagrijavanja i taljenja.
Značajke:
135um/0,22NA/1m vlakno
Visoka učinkovitost spajanja
Velika snaga i velika svjetlina
Long life: >10 000 sati
Standardni adapteri za vlakna ili gola vlakna
Prilagodite rješenje za PD,TEC hladnjak, aming beam
Prijave:
Pumpa vlaknastim laserom
Pumpa-laserom u čvrstom stanju
Izravna obrada diodnog materijala

Tehnički list:
Broj artikla: FC976DL240
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Izlazna snaga | 240W |
| Način rada | CW |
| Spektralna širina FWHM | 5nm |
| Učinkovitost nagiba | 13W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 17A |
| Struja praga Ith | 1.0A |
| Radni napon Vop | 24.5V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~45% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 55 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Popularni tagovi: 240w 976nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










