785nm 600mW laserska dioda s uskom širinom linije
785nm 600mW stabilizirane laserske diode valne duljine nude se u 14-pinskom leptir paketu
Ovi volumenski stabilizirani laseri s Braggovom rešetkom povezani s vlaknima daju vrlo usku širinu linije, širok raspon radnih temperatura i nisku potrošnju energije
Široko se koristi za Ramanove primjene, kao i za primjenu mjeriteljstva, senzora, bio-instrumenata i analitičkih instrumenata
Značajke:
Valna duljina-stabilizirana
Izlazna snaga 600mW
785 nm valne duljine
105µm promjer jezgre vlakna
Uska propusnost<0.12nm
0.22N.A.
Butterfly paket s unutarnjim hladnjakom, termistorom i fotodiodom

Specifikacija:
Broj stavke: FC785DL600
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ | 785 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±0,5 nm |
| Izlazna snaga | 600 mW |
| Spektralna širina FWHM | 0,1 nm |
| Učinkovitost nagiba | 0.8W/A |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 105um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Fiber konektor | FC/PC, SMA905 |
| Duljina vlakna | 1m, može se prilagoditi |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 1.09A |
| Struja praga Ith | 0.36A |
| Radni napon Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistor | 10 (±5%) kΩ (@25 stupnjeva) |
| TEC radna struja/napon | 2.5A/6.3V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20~50 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,01 nm/ stupanj |
Izvlačenje
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Popularni tagovi: 785nm 600mw laserska dioda s uskom širinom linije dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










